У Львівському університеті відбулися інформаційні онлайн-зустрічі зі вступниками на бакалаврат, до магістратури та аспірантури

Травень – час коли абітурієнти активно розмірковують про своє майбутнє. Тож профорієнтаційна команда Львівського університету старається надати вступникам якнайбільше можливостей для знайомства із омріяним ЗВО. 

Зовсім нещодавно, 7-8 травня, майбутні бакалаври, магістри та аспіранти мали змогу дізнатися більше про всі нюанси вступної кампанії, організацію навчального процесу, а також ознайомитися з діяльністю різних підрозділів університету. Варто зазначити, що до участі у днях знайомства зареєструвалося близько 1000 абітурієнтів.

Під час онлайн-трансляцій до глядачів звернувся перший проректор ЛНУ ім. І. Франка Андрій Федорович Гукалюк: «Сьогодні ми зібрали такий колектив, який допоможе вам знайти відповіді на усі запитання, які стосуються процедури вступу та самого навчання у Львівському університеті. Хочу побажати усім вдалого і зваженого вибору спеціальностей, а надалі і успішного навчання на омріяному напрямку. Впевнений, що після цієї зустрічі ви з легкістю зможете користуватися нашим сайтом вступної кампанії, а також зрозумієте для себе багато нюансів вступної кампанії». Після вступного слова Андрій Федорович також детальніше розказав про сам університет, його історію, сьогодення, а також зупинився на спеціальностях, які цьогоріч пропонує кожен факультет та коледж для здобуття вищої освіти на трьох рівнях.

У рамках заходу представники Львівського університету докладно висвітлили тему вступу, вступних випробувань, військового обліку, діяльності студентських організацій, академічної мобільності, проживання у гуртожитках тощо. Окрему подяку висловлюємо підрозділам та працівникам, які долучилися до Днів відкритих дверей та допомогли абітурієнтам дізнатися більше про Університет, зокрема: першому проректору А. Гукалюку, відповідальному секретарю приймальної комісії Н. Міщук,  заступнику відповідального секретаря приймальної комісії С. Шевчуку, заступнику директора студентського містечка І. Туровському, голові первинної профспілкової організації студентів М. Спересенкові, голові студентського уряду А. Кульчицькій, в.о. зав. відділу аспірантури і докторантури Н. Литвинович, керівнику сектору академічної мобільності, координатору програми Еразмус+ О. Краєвській, керівниці Центру підтримки студентських сервісів О. Роїк. Промоційною та організаційною роботою для реалізації події займався відділ маркетингу та комунікації Центру маркетингу та розвитку.

Бажаємо кожному абітурієнту стати студентом омріяної спеціальності. Щиро віримо, що День відкритих дверей ЛНУ ім. І. Франка став для школярів першим кроком у захопливу подорож студентського життя, а майбутнім магістрам та аспірантам допоміг розібратися з усіма нюансами вступної кампанії 2024. З нетерпінням чекаємо зустрічі з вам у стінах нашого Університету вже у новому навчальному році.

 

Варто зазначити, що для зручності абітурієнтів у Львівському університеті функціонують окремі соціальні мережі для вступу:

Instagram: https://www.instagram.com/lnuvstup/ 

Telegram: https://t.me/entrantlnu 

Facebook: https://www.facebook.com/franko.admission.lviv.ua 

Також усю актуальну інформацію про вступну кампанію 2024 шукайте на нашому сайті https://admission.lnu.edu.ua/ , а запис прямих ефірів Днів відкритих дверей можете переглянути на нашому ютуб-каналі: www.youtube.com/@user-nh2bv2yi1r .

Більше фото