У Правничому коледжі відзначили День юриста

З нагоди Дня юриста 7 жовтня 2016 року в Правничому коледжі відбулась Урочиста академія.

З вітальним словом до студентів звернулись запрошені гості –  випускники Правничого коледжу: начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, голова ЕК, приватний адвокат Роман Тимофіїв, суддя Шевченківського районного суду м. Львова Руслан Єзерський, начальник відділу прокуратури Львівської області Григорій Ніколайчук.

Привітавши молодих правників із професійним святом, директор Правничого коледжу Володимир Цікало зачитав розпорядження «Про нагородження студентів Правничого коледжу» і вручив студентам грамоти «за особливі успіхи в навчанні», «за активну участь у студентському житті й особистий внесок у розвиток Правничого коледжу», «за активну участь у громадському та спортивному житті Львівського національного університету імені Івана Франка» і « за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури у Правничому коледжі».

У рамках відзначення Дня юриста студенти Правничого коледжу відвідали Личаківський районний суд міста Львова. Знайомство з роботою суду розпочалося з екскурсії. Студенти відвідали зали судового засідання, архів, дізнались, як організовані процеси прийому та видачі документів, автоматичного розподілу справ між суддями, а мали можливість побувати на судовому засіданні з розгляду кримінальної справи.

Метою таких ознайомчих заходів щодо діяльності суду є формування позитивного іміджу суду, підвищення загального рівня правової культури, вдосконалення системи правової освіти населення, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, а також побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством задля покращення доступу до правосуддя.