У зоні проведення ООС загинув випускник Університету Тарас Матвіїв

Студенти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумують з приводу непоправної втрати – смерті випускника факультету журналістики, командира взводу 24-ої окремої механізованої бригади Тараса Матвіїва.

Захисник України загинув 10 липня 2020 року під Троїцьким, що на Луганщині. Ціною власного життя він врятував від смерті двох побратимів, витягнувши їх із палаючого бліндажу. За проявлений героїзм та мужність командування батальйону та бригади за підтримки особового складу подало Тараса Матвіїва на звання Героя України.

Тарасові був 31 рік,  він закінчив факультет журналістики Львівського університету. Захищаючи територіальну цілісність України, Тарас Матвіїв продовжував займатися журналістикою – його публікації виходили у низці львівських та київських видань.

Під час Революції Гідності Тарас Матвіїв був учасником 3-ї сотні Самооборони Майдану, а до грудня 2019 року – депутатом Жидачівської районної ради.

Висловлюємо щирі співчуття усім рідним та близьким Героя України. Пам’ять про Тараса Матвіїва та усіх, хто віддав своє життя за нашу державу і за кожного з нас, завжди житиме у серцях студентів, викладачів та працівників Львівського університету…