Участь Університету у Форумі «Україна. Молодь. Майбутнє»

5 жовтня 2015 року делегація Університету в складі: начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Ірина Сновидович, завідувача відділу доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти Анни Шахраюк, заступника декана із наукової і виховної роботи, доцента кафедри фізики твердих металів Андрія Королишина, доцента кафедри аналітичної хімії Ігоря Пацая, доцента кафедри загальної та регіональної геології Леоніда Хом’яка, асистента кафедри фізики твердого тіла, заступника відповідального секретаря приймальної комісії Університету Юрія Еліяшевського, аспіранта ІІ курсу механіко-математичного факультету Василя Хоми взяла участь у ярмарку професій «Професія твого майбутнього» для молоді, який проходив у місті Кузнецовську в рамках міського молодіжного Форуму – 2015 «Україна. Молодь. Майбутнє».

Метою заходу є надання допомоги учнівській і безробітній молоді в обранні майбутньої професії, професійного самовизначення та свідомого вибору навчального закладу.

У ярмарку взяли участь 25 навчальних закладів, кожен із яких мав змогу презентувати на консультативному пункті свій освітній заклад.

Понад 690 учнів із 5 шкіл, гімназії та ПТУ міста цікавились пропозиціями щодо навчання у ВНЗ Західної України. Відтак, школярі отримали від старших колег настанови щодо завчасного правильного вибору свого фаху.

Представники Університету ознайомили учнів з історією і традиціями Львівського університету, його навчально-науковою та матеріальною базою. Учні мали змогу більше дізнатись про факультети та коледжі, про умови вступу до Університету та про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців.

Світлини: Олександри Чури Більше фото