Учні Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка – серед переможців Міжнародної наукової олімпіади IJSO 2021

20 грудня 2021 року в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) завершилася вісімнадцята Міжнародна наукова олімпіада IJSO 2021. Команду України від Малої академії наук представляли школярі, які вибороли 2 срібні і 4 бронзові нагороди. Серед призерів престижних учнівських міжнародних змагань – двоє учнів Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Так, учні 10 класу Максим Фургала і Данило Квіт вибороли бронзові нагороди.

Як зазначають у Міністерстві освіти і науки України,   у змаганні брали участь школярі із 60 країн світу, які продемонстрували високий рівень знань з хімії, біології та фізики. Незважаючи на конкуренцію та високі вимоги журі, всі українські учасники отримали нагороди.

Знаково, що за рішенням міжнародного організаційного комітету, право проведення IJSO 2022 надано Україні, а організацію покладено на Національний центр «Мала академія наук України».

Під час урочистої церемонії закриття відбулася передача прапору IJSO Україні. Участь у передачі прапора взяв президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, який запевнив, що Україна докладе всіх зусиль, щоб дев’ятнадцята Міжнародна наукова олімпіада IJSO 2022 пройшла успішно.

Загалом переможцями олімпіади стали такі українські школярі:

Едуард Палант – Срібло. 10 клас, Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей №27»;

Марина Богдан – Срібло. 10 клас, Херсонський фізико-технічний ліцей;

Максим Фургала – Бронза. 10 клас, Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка;

Данило Квіт – Бронза. 10 клас, Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка;

Олександр Панасенко – Бронза. 10 клас, Комунальний заклад «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради;

Діана Нескоромна– Бронза. 10 клас, Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей №27».