Угода про кооперацію між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Goethe-Institut в Україні

13 вересня 2019 року в Дзеркальній залі відбулося підписання Угоди про кооперацію між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Goethe-Institut в Україні. В урочистій атмосфері угоду підписали перший проректор Львівського університету Андрій Гукалюк  та заступник керівника Goethe-Institut в Україні, керівник мовного відділу Катаріна Бук.

Угода, зокрема, передбачає співпрацю у підготовці та підвищенні кваліфікації майбутніх вчителів та викладачів німецької мови, розробці  програм підготовки мультиплікаторів з високою німецькомовною та міжкультурною компетенцією, популяризації фаху «Німецька мова як іноземна».  Окрім того, угодою передбачена імплементація у навчальний процес  програми «Вчимося навчати німецькою», яка базується на сучасних досягненнях методики та дидактики викладання німецької мови.

Під час робочого візиту представників  Goethe-Institut в Україні доктора Катаріни Бук та координатора програми Світлани Балашової  відбулися зустрічі з першим проректором Університету Андрієм Гукалюком, деканом факультету іноземних мов проф. Володимиром Сулимом, завідувачем кафедри німецької філології проф. Богданом Максимчуком, завідувачем кафедри міжкультурної комунікації та перекладу проф. Аллою Паславською, викладачами та студентами факультету іноземних мов.