Українсько-американська зимова школа «Успішна жінка в бізнесі»

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА ЗИМОВА ШКОЛА

«УСПІШНА ЖІНКА В БІЗНЕСІ»

3-7 лютого 2020 року

3-7 лютого 2020 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка громадська організація “Зелена економіка України” проведе публічний захід – українсько-американську зимову школу “Успішна жінка в бізнесі”. Проект реалізують за підтримки Посольства США в Україні.

Партнери проекту: Львівська міська рада, Львівський обласний центр зайнятості, Центр американських студій ЛНУ ім. Івана Франка.

Ключовим партнером зимової школи є кафедра фінансового менеджменту, викладачі якої долучились до розробки та організації проведення заходу.

До участі у заході запрошують усіх жінок, які зацікавлені у розвитку своєї професійної кар’єри, незалежно від віку, соціального статусу та місця проживання. Захід спрямований на покращення знань та компетентностей жінок у сфері бізнесу та посилення їхніх лідерських здібностей.

Мова заходу: англійська та українська.

У межах зимової школи є можливість:
• освоїти ключові підприємницькі навики;
• створити нову або вдосконалите вже існуючу ідею для бізнесу;
• набути навичок ведення переговорів, публічного виступу, ефективного налагодження контактів;
• навчитись досліджувати потреби та можливості ринку, просувати свій продукт (послугу, бізнес-ідею);
• попрацювати над успішною (ефективною) презентацією своєї бізнес-ідеї;
• навчитись долати перешкоди в досягненні бізнес-цілей.

Навчання в зимовій школі буде відбуватись за авторською методикою – концепцією Ранії Хабібі Андерсон – американського експерта з просування жінок у бізнесі.

Ключовим спікером заходу буде др. Сем Потоліккіо – професор Джорджтаунського університету (США), відомий лектор, визнаний фахівець з лідерства та управління.

Учасниці проекту будуть забезпечені практичними матеріалами, які стануть підґрунтям для майбутньої реалізації бізнес-ідеї.

Тренери зимової школи:

– представники Посольства США в Україні;