Шановні студенти та співробітники Університету банківської справи, ми щиро раді прийняти вас до нашої університетської спільноти.
Віримо в якнайшвидшу перемогу держави над російськими загарбниками, а поки мусимо продовжувати те, що вміємо робити найкраще, – вчити й вчитися. На цій сторінці ми зібрали усі найнеобхідніші матеріали для організації навчання у процесі реорганізації Університету банківської справи.

Корисні покликання:

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1806-р «Про реорганізацію Університету банківської справи» та наказу Міністерства освіти та науки України від 14 лютого 2022 року № 165 «Про реорганізацію Університету банківської справи» здійснюється реорганізація Університету банківської справи (код згідно з ЄДРПОУ 34716922) шляхом приєднання його до Львівського національного університету імені Івана Франка (код згідно з ЄДРПОУ 02070987). Інформуємо про те, що з 14 лютого 2022 року до голови Комісії з реорганізації, ректора Мельника В.П. перейшли усі повноваження щодо управління справами Університету банківської справи.

Освіченій нації легше перемогти ворога. Тримаймося! Слава Україні!

Приєднуйтесь до нашої спільноти у соціальних мережах Університету: