Університет надаватиме освітні послуги студентам ЗВО, які розташовані у зоні проведення бойових дій

В рамках внутрішньої академічної мобільності Львівський національний університет імені Івана Франка надаватиме освітні послуги здобувачам, заклади вищої освіти яких розташовані у зоні проведення бойових дій та надання освітніх послуг якими тимчасово призупинено. Відповідний Наказ № О-22 «Про організацію надання освітніх послуг здобувачам вищої освіти ЗВО, які тимчасово припинили надавати освітні послуги, зарахованих в рамках внутрішньої академічної мобільності» підписав Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник сьогодні, 17 березня 2022 року.

Згідно з Наказом для консультації та оформлення заяви здобувачам вищої освіти необхідно звернутися у Центр забезпечення якості освіти або надіслати на офіційну електронну пошту Університету (zag_kan@lnu.edu.ua) відповідну заяву (Додаток 1).

Натомість деканам факультетів доручено організувати проведення консультацій та зарахування до числа здобувачів внутрішньої академічної мобільності на відповідний факультет, спеціальність, освітню програму та курс навчання. Окрім того, Наказом передбачено проведення постійного супроводу навчання здобувачів вищої освіти ЗВО, які тимчасово припинили надавати освітні послуги через бойові дії.

Відповідно до затвердженої процедури, після перевірки статусу осіб, які включені у проєкти наказів на зарахування здобувачів внутрішньої академічної мобільності, їм буде надано тимчасовий логін та пароль для доступу до інформаційних систем та сервісів Університету.

З Наказом можна ознайомитися за посиланням.

Зразок заяви доступний за посиланням.

За консультацією можна звернутися у Центр забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка за телефонами (032) 239 45 52, (032) 239 48 43, (068) 372 17 80.