Університет налагоджує співпрацю з Фондом «За Дітей»

3 березня 2023 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Фондом Марії Пінчук «За Дітей». Львівський університет представляв проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, а Фонд «За Дітей» – його координаторка Марина Середа.

У зустрічі також взяли участь керівниця Центру соціального розвитку та громадських ініціатив Ярина Танчак, голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек та юрисконсульт Первинної профспілкової організації працівників Університету Володимир Бурак.

Проректор Володимир Качмар під час розмови наголосив на важливості й актуальності такої співпраці, а надто – в умовах війни. Натомість Марина Середа висловила переконання, що завдяки спільним зусиллям вдасться реалізувати корисні й цікаві освітні ініціативи.

Під час бесіди йшлося, зокрема, про об’єднання зусиль у питаннях реалізації навчальних програм з підприємництва, фінансової грамотності та підготовки до ринку праці для молоді, особливу увагу акцентуючи на допомозі особам/сімʼям, які перебувають у складних життєвих обставинах, учасникам бойових дій та членам їхніх сімей, внутрішньо переміщеним особам.

Серед найближчих планів – проведення навчання у сфері проєктного менеджменту, розвитку стартапів та заходи, присвячені національно-патріотичному вихованню дітей.

Світлини: Христини Яхницької Більше фото