Університет налагоджує співпрацю з Львівським фаховим коледжем декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша

29 січня 2021 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник і директорка Львівського фахового коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша Ольга Коцовська підписали Угоду про співпрацю між академічними установами.

Згідно із текстом договору, Львівський університет надаватиме приміщення для виставок творчих робіт студентів і викладачів Коледжу, скеровуватиме до Коледжу відомих учених Університету для читання гостьових лекцій і проведення творчих зустрічей, залучатиме працівників Психологічної служби Університету до проведення пізнавальних зустрічей на психологічну тематику і соціально-психологічних тренінгів із викладачами та студентами Коледжу.

Також студенти Коледжу декоративного і ужиткового мистецтва отримають можливість брати участь у тематичних екскурсіях Науковою бібліотекою, Ботанічним садом, музеями та іншими підрозділами Університету.

Зі своєї сторони керівництво Коледжу надаватиме можливість студентам ЛНУ ім. Івана Франка проходити педагогічні практики у навчальному закладі, запрошуватиме художні колективи Університету на різні святкові заходи, братиме участь у роботі круглих столів з питань діяльності органів студентського самоврядування.

Важливе значення має й пункт Угоди, який передбачає допомогу зі сторони Коледжу в реставрації та дизайнерському оформленні окремих аудиторій, коридорів та інших приміщень Львівського університету, у тому числі шляхом виконання дипломних проєктів студентів Коледжу.