Університет продовжує «Консультації он-лайн» з абітурієнтами

Абітурієнти вже розпочали активну підготовку до майбутньої вступної кампанії. Визначившись із омріяним фахом, вступники збирають інформацію про виші, аби обрати найкращий, де вони зможуть здобути якісну освіту й цікаво прожити свої студентські роки.

Аби абітурієнти мали змогу дізнатись якомога більше про Львівський національний університет імені Івана Франка, про особливості навчання, перспективи наукової роботи, про дозвілля студентів і можливості, які перед ними відкриває міжнародна співпраця Університету з провідними ВНЗ світу, традиційно відбуваються он-лайн-консультації.

Як  правило, вступників цікавлять питання щодо місця проведення практик,  умов вступу на  конкретні факультети, прохідного балу на державну форму навчання, забезпечення студентів гуртожитками, творчого конкурсу на факультеті культури та мистецтв і на факультеті журналістики, щодо можливостей академічної мобільності, закордонного обміну студентів, працевлаштування випускників, а також питання про особливості переведення з одного ВНЗ до  іншого.

Упродовж годинного діалогу, який відбувся 19 травня 2016 року, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан філологічного факультету Святослав Пилипчук, декан факультету педагогічної освіти Дмитро Герцюк і відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк відповіли на запитання абітурієнтів, детально пояснивши процедуру подання документів до ВНЗ.