Університет відвідали старшокласники Львівської гімназії «Престиж»

28 березня 2023 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали учні Львівської гімназії «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов у супроводі директорки гімназії Христини Живко-Гермак.

В рамках візиту для учнів провів екскурсію Музеєм історії Університету його директор Юрій Гудима, який розповів про минуле і сучасність Львівського університету. Окрім того, школярі відвідали Актову та Дзеркальну зали Університету.

Надалі майбутнім абітурієнтам розповіли про діяльність Університету, факультети та освітні програми, студентські ініціативи. Так, в рамках профорієнтаційної зустрічі зі школярами поспілкувалися перший проректор Андрій Гукалюк, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, в.о. декана факультету іноземних мов Любомир Бораковський, в.о. декана філологічного факультету Роман Крохмальний, декан географічного факультету Володимир Біланюк, в.о. декана історичного факультету Руслан Сіромський, голова Громадської ради Університету, завідувач кафедри європейського права Михайло Микієвич, доцент кафедри теорії і практики журналістики Мар’ян Лозинський та голова профкому працівників Університету Юліан Бек. Окрім того, з учнівською молоддю поспілкувалися представники студентських організацій – голова Студентського уряду Університету Анжеліка Кульчицька та представниця профкому студентів Марія Тацинець.

На завершення зустрічі директорка гімназії Христина Живко-Гермак подякувала усім присутнім за цікаву й предметну зустріч, висловивши переконання, що чимало цьогорічних випускників вже незабаром стануть студентами Львівського університету.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото