Університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Тойли Атаєв

18 серпня 2022 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Тойли Атаєв. Під час свого перебування в Університеті туркменський дипломат зустрівся з Ректором Університету, членом-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником та проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергієм Різником.

Під час спілкування йшлося про співпрацю між Львівським університетом, Посольством Туркменістану в Україні, а також закладами вищої освіти Туркменістану. Окрім того, упродовж діалогу Ректор та Посол обговорили особливості навчання та рівень підготовки в Університеті туркменських студентів. Додамо, що сьогодні у Львівському національному університеті імені Івана Франка навчається понад 200 студентів-туркменів.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото