Чудова можливість для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка!

Запрошуємо Вас до безкоштовної участі в освітній ініціативі  «Управління проєктами», де Ви навчитеся писати успішні заявки, отримувати гранти та реалізовувати проєкти.

Організатори: Інститут проєктного менеджменту (США), «Джуніор Ачівмент Україна», Відділ міжнародних зв’язків ЛНУ ім. Івана Франка, Центр соціального розвитку та громадських ініціатив ЛНУ ім. Івана Франка.

Тренерка: Орішака Елла Сергіївна, проєктна менеджерка, РМР.

Що це Вам дасть: сертифікат міжнародного зразка та ґрунтовні знання у сфері проєктного менеджменту. А ще ми забезпечимо Вас гарячим обідом :-)

Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка, вул. Університетська, 1, ауд. 249.

Тривалість: 1 день (9 лютого 2023 року 10.00-16.30 год).

Зареєструватися потрібно за посиланням.

За детальною інформацією просимо звертатися за контактними телефонами:

0974434264 – Ярина Танчак

0673705343 – Ірина Вагнер