Урочисте завершення міжнародної англомовної програми  «Академічна комунікація в міжкультурному контексті»

14 червня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося урочисте завершення міжнародної англомовної програми підвищення кваліфікації «Академічна комунікація у міжкультурному контексті» для науково-педагогічних працівників та адміністрації закладів вищої освіти. Організатором програми є Центр англомовної академічної та крос-культурної комунікації у співпраці з факультетом іноземних мов та відділом міжнародних зв’язків. Програма відбувалася за грантової підтримки проєкту «Навчальний міст Хемніц – Львів» в рамках програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за фінансового сприяння Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини.

Під час урочистого завершення програми її учасників привітали керівниця сектору супроводу проєктів відділу міжнародних зв’язків Оксана Мольдерф, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар та заступниця декана факультету іноземних мов з міжнародної співпраці Юлія Наняк, які підбили підсумки й подякували усім учасникам проєкту. Надалі відбулося власне відзначення учасників курсу і вручення їм сертифікатів.

Цьогоріч учасниками програми були представники 11 факультетів Львівського університету та представники університетів Києва, Миколаєва, Ужгорода, Тернополя, Івано-Франківська, а також Грузії та Польщі.

Ця програма відбувалася вже втретє в нашому Університеті, проте цього року вона значно доповнена та методологічно оновлена. Усі лекції та мовні майстерні читали виключно англійською мовою. «Академічна комунікація у міжкультурному контексті» має абсолютно новаторський характер та відіграє стратегічну роль для розвитку англомовних курсів та освітніх програм, а також для підвищення конкурентноздатності й налагодження освітньої дипломатії Університету.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото