«Utterly» – проєкт, що формує вищу освіту нового рівня

Львівський національний університет імені Івана Франка є координатором проєкту «Utterly», який фінансується Європейською комісією по програмі «Erasmus+». Метою проєкту є сприяння модернізації системи вищої освіти в Україні шляхом запровадження університетських центрів підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій шляхом професійної сертифікації викладачів університетів. Партнерами проєкту є 12 закладів вищої освіти, серед яких 4 європейських університети та 8 українських.

Так, 29 вересня 2021 року офіс «Erasmus» організував моніторинг проєкту, упродовж якого координатори та менеджери «Utterly» виступили зі звітами про досягнення проєкту. Відкрив засідання проректор Львівського національного університету імені Івана Франка з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський. Проректор представив звіт, у якому проаналізував виклики, зміни, найкращі практики, охоплення, залучене обладнання, запроваджені програми сертифікації та інше. ««Utterly» відкриває нові можливості росту сфери освіти. Ми пишаємося тим, що Львівський університет став одним із каталізаторів таких змін в українській освіті», – зазначив Віталій Михайлович.

Надалі партнери проєкту презентували його підсумки. Зокрема, Львівський університет представила керівниця Центру маркетингу та розвитку Ольга Осередчук, яка у своїй презентації детально окреслила процес запровадження та проведення програми сертифікації в Університеті, її результати, виклики та шляхи вирішення проблем.

Окрім того, свої презентації представили партнери з Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка, Криворізького національного університету, Луцького національного технічного університету, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Національної академії педагогічних наук України та Спілки ректорів закладів вищої освіти України.

Опісля між учасниками заходу відбулася дискусія щодо майбутніх програм та шляхів розвитку проєкту, а також обговорення напрацювань із стейкхолдерами та затвердження фінансового плану на наступний рік.

Більше про проєкт «Utterly можна дізнатися за посиланням.