В ЛНУ ім. Івана Франка відбулося урочисте відкриття Німецького цифрового дитячого університету

19 листопада 2017 року Львівський національний університет імені Івана Франка та Центр німецької мови у Львові у співпраці з німецьким культурним центром «Goethe-Institut Ukraine» провели фестиваль-відкриття Німецького цифрового дитячого університету – інноваційного проекту, покликаного розвивати креативне мислення у дітей, знайомити їх із німецькою мовою і зацікавлювати заняттям наукою. Участь у заході взяли понад 250 осіб – дітей різного віку, їхніх батьків і вчителів.

Ректор ЛНУ ім. Івана Франка, професор Володимир Мельник під час урочистостей з нагоди відкриття зазначив, що Львівський університет належить кожному, хто має допитливий розум і прагне займатися наукою. А відтак, побажав школярам уже через декілька років стати частиною академічного середовища одного із найкращих університетів України – студентами Львівського університету.

Також до вітальних слів долучилися декан факультету іноземних мов Володимир Сулим і заступник директора та керівник мовного відділу «Goethe-Institut Ukraine» Сюзанне Бекер.

Програма заходу передбачала розважальні, мотиваційні і пізнавальні заходи для дітей і їхніх батьків. Зокрема, усі учасники мали нагоду переглянути виставку «Слідами німецьких вчених», взяти участь у вікторині та наукових майстернях для дітей, а також відвідати лекції та воркшопи для батьків і вчителів шкіл. Різноманітні досліди, експерименти, ігри, тести і пізнавальні лекції не залишили байдужим нікого з присутніх. Окрім того, дітки отримали справжнє задоволення від перегляду вистави «Як врятувати світ за 30 хвилин».

Насичена програма заходу закінчилася нагородженням переможців вікторини і врученням Kinderuni-дипломів усім дітям, які взяли участь у фестивалі-відкритті.

Додамо, що головним компонентом Німецького дитячого цифрового університету є безкоштовна онлайн-платформа, матеріали якої можна використовувати вдома чи в школі для здійснення тематичних проектів під час уроків німецької мови, предметних занять CLIL та міждисциплінарних проектів.

Центр німецької мови у Львові висловлює щиру подяку усім, хто долучився до організації свята.

Світлини: Олега Вівчарика та Олександра Лавриновича Більше фото