В Університеті підвели підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Геологія»

21-24 травня 2019 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Геологія». В інтелектуальних змаганнях взяли участь студенти з восьми закладів вищої освіти України – Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Криворізького національного університету, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Одеського національного університету імені І.І. Мечнікова.

Урочисто відкрили олімпіаду 21 травня проректор з наукової роботи Університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман  Гладишевський і декан геологічного факультету, професор Микола Павлунь.

Опісля цього на учасників очікував І тур з написання тестових завдань.

Уже 22 травня змагання продовжилися на базі лабораторії еколого-геологічних досліджень геологічного факультету у смт Верхнє Синьовидне. Саме там відбулися ІІ–ІV тури: завдання зі структурної геології, діагностичні конкурси та польові завдання.

Окрім того, організатори провели для учасників олімпіади мальовничу екскурсію територією Національного природного парку «Сколівські Бескиди» на водоспаді Кам’янка та ознайомили їх з відкладами Палеогенової системи Скибої зони Українських Карпат.

Згідно із рішенням авторитетного журі, переможцем олімпіади став студент ІІ курсу геологічного факультету Львівського університету Ігор Слівінський. Друге місце виборов студент Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Богдан Кагамлик. Третє місце посіла студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дарія Чертова.

Світлини: Ігоря Мар'яша, Надії Кремінь, Юрія Дацюка Більше фото