В Університеті провели навчання за кваліфікацією Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів

16-24 жовтня 2018 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка компанія «Nexia DK Auditors & Consultants» провела навчання за кваліфікацією АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів). Школа «Nexia DK» є ліцензованим центром комп’ютерного екзаменування (CBE центру) за професійною сертифікацією Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА). Уже впродовж 4 років школа співпрацює з Львівським університетом і є першим та єдиним центром комп’ютерного екзаменування АССА в західному регіоні України.

Для того, аби здобути нові знання й отримати відповідні сертифікати у цьогорічній школі наполегливо навчалися студенти спеціальності «Облік і оподаткування», які закріплені за кафедрою обліку і аудиту факультету управління фінансами та бізнесу, а також молодь з інших спеціальностей та факультетів Львівського університету. В роботі школи взяли участь доценти кафедри обліку і аудиту ФУФБ Світлана Гончарук, Світлана Приймак, Анна Шот, Наталія Лобода, які обмінялися досвідом з іншими учасниками та вдосконалили рівень своїх професійних знань.

Навчальний курс включав 3 модулі: F1 – Accountant in Business (Бухгалтер у бізнесі); F2 – Management Accounting (Управлінський облік); F3 – Financial Accounting (Фінансовий облік).

За підсумками навчання учасникам вручили сертифікати. Найбільш активні студенти, які склали підсумкові іспити, отримали можливість майбутнього стажування та працевлаштування у аудиторській компанії «Nexia DK».

Додамо, що група компаній «Nexia DK Auditors & Consultants» отримала  престижний «Золотий  статус» акредитованого роботодавця АССА, що дозволяє їй користується доступом до низки переваг та послуг: послуги з підбору персоналу і навчання та регулярні повідомлення актуальної інформації стосовно фінансової професії, новини від АССА для  якісного підбору, розвитку та утримання талановитих працівників в сфері бухгалтерського обліку, звітності та фінансів.