В Університеті тривають Дні знайомства з факультетами

Зовсім нещодавно, 26 травня, абітурієнти з різних куточків України мали змогу відвідати День відкритих дверей онлайн у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а вже вчора розпочався марафон знайомств із факультетами та коледжем. Можливості першими представити себе та свою діяльність випали біологічному, геологічному та географічному факультетам, які 30 травня на платформі Zoom із трансляцією на офіційний ютуб-канал Університету розповіли майбутнім студентам ЛНУ ім. Івана Франка про особливості навчання, студентського життя та громадської діяльності в Університеті. Для участі у циклі Днів відкритих дверей зареєструвалися близько тисячі абітурієнтів.

О 14:00 така зустріч відбулася на біологічному факультеті. Розповіли про факультет декан, доцент кафедри зоології Ігор Хамар, заступник із навчально-методичної роботи, завідувач кафедри ботаніки Віталій Гончаренко; заступник із організаційно-масової роботи, доцент кафедри біофізики та біоінформатики Антоніна Тарновська, а також – студентський актив у складі голови студентського уряду Анджеліки Кульчицької та голови профбюро студентів Тетяни Грицак. Вступники мали змогу послухати презентації про освітнє та культурне життя факультету, особливості вступу на ті чи інші спеціальності, а також залишити питання в чаті та отримати на них відповідь у прямому ефірі.

О 16:00 розпочалася відеоконференція геологічного факультету. На ній факультет представили декан, професор кафедри геології корисних копалин і геофізики Микола Павлунь та студент-магістрант Олексій Терлецький. Абітурієнти також мали можливість послухати коротку довідку з історії факультету, переглянути відеознайомство та презентацію, почути ще раз правила вступу та відповіді на типові запитання від вступників.

Завершальною була зустріч із географічним факультетом о 18:00. Декан, доцент кафедри фізичної географії Володимир Біланюк розповів присутнім, чому варто обрати саме географічний серед інших факультетів, а також зазначив, що у 2023 році минає 140 років, від початку викладання географії у Львівському університеті. У події також взяли участь професори та доценти, які представили різні кафедри, які можуть зацікавити майбутніх вступників.

Дякуємо приймальній комісії, зокрема Андрію Зубику та Наталії Міщук, які нагадали учасникам усіх трьох зустрічей правила створення електронних кабінетів, подачі документів тощо.

Віримо, що абітурієнти дізналися багато нового про обрані факультети, а також нагадуємо, що з 30 травня до 7 червня у Львівському університеті триває онлайн-марафон зустрічей. Ознайомитися із розкладом можна тут:

Запис усіх Днів відкритих дверей дивіться на нашому ютуб-каналі: https://www.youtube.com/c/%D0%9B%D0%9D%D0%A3%D1%96%D0%BC%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0

Чекаємо Вас на наступних онлайн-трансляціях та серед наших вступників! До зустрічі!