В Університеті відбулася профорієнтаційна зустріч «Простір вибору»

23 березня 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася профорієнтаційна зустріч «Простір вибору» для майбутніх абітурієнтів Університету. Захід організували Центр соціального розвитку та громадських ініціатив і Первинна профспілкова організація студентів з ініціативи Львівського міського центру соціальних служб.

З майбутніми вступниками поспілкувалися перший проректор Львівського університету Андрій Гукалюк, голова Первинної профспілкової організації студентів Університету Микола Спересенко і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Львівського університету Сава Шевчук.

Упродовж заходу дітям розповіли про цікаві факти з історії Львівського університету, показали фільм про Університет, детальніше розповіли про правила прийому до ЛНУ ім. Івана Франка, звернувши увагу на певні переваги, які актуальні для осіб із пільгами для вступу. Також для дітей провели екскурсію головним корпусом та Музеєм історії Університету.

Основна мета заходу – допомогти дітям ознайомитися з різними видами професій та, зокрема, й визначитися зі своїм майбутнім фахом. Окрім того, під час таких зустрічей школярі з перших вуст дізнаються важливу інформацію про умови вступу до закладів вищої освіти та професії, які сьогодні є актуальними на ринку праці.

Світлини: Марії Твардовської Більше фото