В Університеті відбувся благодійний інтелектуально-спортивний захід

Днями у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся благодійний інтелектуально-спортивний турнір, у якому взяли участь студенти історичного та біологічного факультетів, а також студенти Національного університету «Львівська політехніка». Під час змагань учасники збирали кошти для потреб тварин, які страждають від повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Як розповіли організатори, захід такого формату відбувся вперше й здобув схвальні відгуки серед гравців, тож за нагоди студенти проводитимуть його регулярно.

«Ініціаторами проведення благодійного інтелектуально-спортивного заходу у Львівському університеті стали студенти біологічного факультету, які запропонували нам стати співорганізаторами події. Разом із моєю колегою, головою Студентської ради біологічного факультету Вікторією Руденко ми організували турнір у спортивному залі гуртожитку №12, що на вулиці Жовківській, – розповіла голова Студентської ради історичного факультету, співорганізаторка заходу Вікторія Симко.

У благодійному заході взяли участь дві команди по п’ять осіб. Упродовж двогодинного турніру учасники провели інтелектуальний квіз у форматі «морського бою» – відповідали на запитання з історії, біології, спорту,  медицини та інші, які були зазначені у колонках на спеціальних картках. Окрім того, спробували свої сили у естафетах з м’ячем і скакалкою, також складали слова. «

Таким чином учасники мали нагоду і порухатися, і подумати, усім дуже сподобалося. Благодійний внесок за естафету становив 50 грн, тож нам вдалося зібрати 600 грн і перерахувати їх у благодійний фонд «UAnimals», який опікується тваринами, що страждають від війни. Сума не дуже значна, утім це лише початок і навіть завдяки такому збору, можна покрити мінімальні потреби в кормі для тварин», – розповіла Вікторія Симко.

Світлини: учасників заходу Більше фото