В Університеті відбувся інформаційний день програми «Горизонт 2020»

16 грудня 2016 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся інфодень програми Європейського Союзу «Горизонт 2020». У рамках проведення інформаційного дня у Дзеркальній залі Університету представники національних контактних пунктів програми «Горизонт 2020» розповіли про основні тематичні напрями найбільшої програми Європейського Союзу, спрямованої на фінансування досліджень та інноваційних розробок.

Проректор з наукової роботи Університету, професор Роман Гладишевський, привітавши учасників заходу, наголосив, що Рамкова програма «Горизонт 2020» надає українським науковцям унікальну можливість долучитись до найактуальніших світових досліджень, отримуючи належне фінансування і підтримку зі сторони ЄС. За словами Романа Євгеновича, участь у програмі відкриває для українських вчених «шлях до практичного застосування своїх наукових досліджень».

«Сьогодні розвиток науки і технологій визначає рівень розвитку держави та добробуту людей. Активізація кожного напряму наукових досліджень неможлива без об’єднання зусиль фахівців різних галузей, без залучення значних людських ресурсів та унікального обладнання», – наголосив Роман Гладишевський, закликавши українських науковців доєднуватися до Програми і працювати над створенням конкурентоспроможних проектів.

Під час заходу представники національних контактних пунктів розповіли про найактуальніші тематики конкурсів за різним напрямами Рамкової програми ЄС, основні вимоги до учасників, проблеми, які постають перед українськими науковцями та інші важливі особливості й пріоритети Програми.