В Університеті відкриють факультет педагогічної освіти

Відповідно до рішення Вченої ради (протокол №37/1 від 28 січня 2015 року) на базі філологічного факультету та кафедри  загальної та соціальної педагогіки буде створено факультет педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

«Як окремий структурний підрозділ факультет педагогічної освіти почне функціонувати з 9 лютого цього року», – зазначив під час виступу на Вченій раді проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим.

Також  проректор зазначив, що у березні приймальна комісія внесе відповідні зміни до правил прийому до ЛНУ ім. Івана Франка. Тобто з наступного навчального року абітурієнти зможуть вступати на факультет педагогічної освіти, а не на напрям «педагогічна освіта» філологічного факультету.