В Університеті визначено цьогорічних лауреатів премії «За використання інноваційних технологій в навчальному процесі»

Цьогоріч в Університеті на підставі положення «Про преміювання науково-педагогічних працівників за використання інноваційних технологій в навчальному процесі» та за сприяння і фінансової підтримки проєкту Learnopolis.net (спільна ініціатива Львівського національного університету імені Івана Франка та Байройтського університету в рамках Німецької служби академічних обмінів)  вдруге було проведено конкурс на здобуття премії «За використання інноваційних технологій в навчальному процесі».

16 червня 2021 року відбулася робоча зустріч, у рамках якої семеро фіналістів представили журі свої навчальні проєкти, які демонструють ефективне використання інноваційних технологій для організації навчального процесу в цифрову еру. Шляхом таємного голосування журі, в роботі якого брали участь також представники Студентського уряду та профкому студентів, було обрано цьогорічних лауреатів премії:

І місце – Мамчур Звенислава Ігорівна, біологічний факультет;

ІІ місце – Панчишин Тарас Володимирович, економічний факультет;

ІІІ місце – Галаджун Ярослав Володимирович, кафедра безпеки життєдіяльності; Хлібороб Наталія Євгенівна, юридичний факультет.

Почесними фіналістами конкурсу стали Благітко Богдан Ярославович (факультет електроніки та комп’ютерних технологій), Роса-Лаврентій Софія Ігорівна (факультет культури і мистецтв), Савчук Анна Ярославівна (факультет іноземних мов) і Слотюк Тетяна Василівна (факультет журналістики).

Сердечно вітаємо переможців та фіналістів конкурсу! Бажаємо подальших наукових і педагогічних здобутків!