В Університеті визначили переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціолінгвістики

21 квітня 2021 року на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціолінгвістики.

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 12  студентських наукових робіт, які надійшли з 9 закладів вищої освіти України. На підставі попередніх рецензій робіт, підсумкових усних презентацій учасників, відповідей на запитання та участі в дискусіях безпросередньо на науковій конференції галузева конкурсна комісія визначила трьох переможців, яких нагородили дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня.

• Диплом І ступеня здобула Наталія Гринчук (Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка).
  • Дипломом ІІ ступеня нагородили Марію Руденко (Сумський державний університет).
  • Диплом ІІІ ступеня отримав Ярослав Баранцев (Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка).

Інші учасники здобули нагороди в номінаціях: «За актуальність теми дослідження», «За креативність наукового пошуку», «За оригінальність презентації наукової роботи».

Загалом усі конкурсанти отримають грамоти за участь у  конкурсі та сертифікат  за участь у відеоконференції.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників та бажаємо нових інтелектуальних, професійних і творчих перемог!

Додамо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 104 від 17.02.2021 року «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Постанови Головного санітарного лікаря України №50 від 22.08.2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» ІІ тур Конкурсу із соціолінгвістики  провели у онлайн-форматі на базі платформи Google Meet.