1 листопада 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка завершився благодійний проєкт для дітей чинних військовослужбовців та загиблих Захисників і Захисниць України «Recovery Camp». Табір тривав упродовж тижня, а до участі у ньому зголосилися 15 діток.
Навчання у таборі передбачало декілька блоків, зокрема, «Фінанси та основи стартапу», «Національно-патріотичне виховання» та «Військово-патріотичне виховання». У таборі діти мали нагоду почути про цікаві й актуальні теми, такі як: особисті фінанси, історія грошей, фінансова система і фінансові послуги, банки і банківські послуги, страхування і небанківські установи, кредит, депозит, фінансова безпека та шахрайство, фінансова піраміда, складання та ведення сімейного бюджету. В межах табору діти також відвідали банк, взяли участь у тренінгах з першої домедичної допомоги та мінної безпеки, прослухали захопливу екскурсію в пожежній частині і, звичайно, познайомилися з діяльністю багатьох факультетів Університету
Під час закриття проєкту його юних учасників привітали керівниця Центру соціального розвитку та громадських ініціатив Ярина Танчак, голова Профкому студентів Микола Спересенко, заступниця голови Профкому працівників Юлія Гриценко та керівник групи відділень АТ Ощадбанк Володимир Сотник, які подякували усім, хто долучився до організації табору й побажали дітям розкрити власний потенціал і реалізувати усі цікаві ініціативи, які вони напрацювали за час перебування у Львівському університеті.
Так, особливим аспектом навчання у «Recovery Camp» була командна робота, тож його учасники разом навчилися шукати бізнес-ідеї, створювати бізнес-команду, шукати гроші для реалізації бізнес-проєкту. А сьогодні, 1 листопада, команди презентували свої проєкти. Так, команди підготували три проєкти – виробництво екологічних сумок «EcoBags», кафе «КапіБар» і тематичне аніме-кафе «Анікафе». Усі проєкти, незважаючи на юний вік їхніх розробників, виявилися дуже цікавими й актуальними.
Після пітчингу проєктів усім учасникам та їхнім батькам подякував перший проректор Університету Андрій Гукалюк. «Такий табір вже став гарною традицією Університету, а традиції потрібно продовжувати, тому що діти – наше майбутнє, саме вони відбудовуватимуть Україну після перемоги. Усі представлені тут ініціативи варті того, щоб бути реалізованими. Не бійтеся працювати над проєктами, незалежно від того переможуть вони чи ні. Переможете завжди Ви, бо здобудете безцінний досвід, який дозволить реалізувати себе в житті», – зазначив Андрій Федорович і вручив сертифікати та пам’ятні подарунки усім, хто взяв участь в освітній ініціативі.
Нагадаємо, організатори проєкту – Центр соціального розвитку та громадських ініціатив, Первинна профспілковою організація працівників ЛНУ ім. Івана Франка, Профком студентів Університету за сприяння благодійної організації «Українська освітня платформа» та благодійного фонду «Діти Героїв». Благодійна ініціатива відбулася в рамках програми «Підтримки проєктів для дітей-сиріт та дітей у СЖО від фонду Ginger UCEF».
Організатори висловлюють вдячність усім, хто долучився до організації й підтримав ініціативу, а саме представникам Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Львівській області, МолоДвіжЦентру, Ощадбанку, 2-гій окремій Галицькій бригаді Національної Гвардії України, Всеукраїнському громадському дитячому руху «Школа безпеки», Будинку воїна та усім факультетам Львівського університету, які долучилися до проєкту.