Вчена рада факультету журналістики обрала деканом професора Івана Крупського

19 лютого 2019 року відбулося засідання Вченої ради факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час засідання програми розвитку факультету представили претенденти на посаду декана – нинішній в.о. декана, професор кафедри теорії і практики журналістики Іван Крупський та завідувач кафедри нових медій, професор Борис Потятиник.

Після обговорення програм кандидатів відбулося таємне голосування. Більшістю голосів на посаду декана факультету журналістики Вчена рада обрала професора Івана Крупського.

Серед першочергових завдань, які факультетові належить виконати, новообраний декан вбачає розробку і впровадження курсів, які відповідали б актуальним вимогам ринку праці. «Нині є запит на працівника з досвідом, – наголошує Іван Васильович, – тож варто акцентувати увагу на запровадженні дисциплін, які допомагали б студентові отримати практичний досвід і краще орієнтуватися в проблемах медіа. Налагодження співпраці з редакціями ЗМІ для розширення баз практики, пошук вакансій для працевлаштування випускників, підтримка міжнародних програм для стажувань викладачів, аспірантів і студентів – все це очевидні вимоги часу». Крім того, новий декан наполягає на поліпшенні матеріально-технічної бази факультету, оновленні лабораторій, забезпеченні їх комп’ютерною і телерадіотехнікою.

Щиро вітаємо Івана Васильовича Крупського і бажаємо плідної роботи!

Світлини: Андрія Гірняка Більше фото