Вчена рада Університету закликає перерахувати дводенну заробітну плату на підтримку ЗСУ

30 березня 2022 року Вчена рада Львівського національного університету імені Івана Франка виступила з підтримкою ініціативи перерахунку дводенного заробітку працівників Університету на підтримку Збройних сил України.

Відповідну ініціативу буде реалізовано на підставі заяв працівників про згоду на перерахування коштів. Бланк заяви, розроблений бухгалтерською службою спільно з Первинною профспілковою організацією працівників Університету, вже доступний за посиланням.

Для перерахунку свого дводенного заробітку на підтримку Збройних сил України працівнику Університету необхідно заповнити бланк заяви, підписати та передати керівникові структурного підрозділу (завідувачу кафедри, керівнику центру, завідувачу відділу і т.д.). Надалі завідувачі кафедр передають зібрані заяви у свої деканати, а деканати – у профспілкову організацію (ppop.lnu@gmail.com) для опрацювання і передачі в бухгалтерську службу. Зважаючи на ситуацію, можна надсилати скан- чи фотокопії заяв з подальшою передачею оригіналу.

Наголошуємо, що ця благодійна ініціатива може бути зреалізована виключно на підставі заяви працівника. Відповідно до чинного законодавства, перерахунок дводенного заробітку, який не має належного оформлення, може бути розцінений як виплата заробітної плати не у повному обсязі.

Перерахунок дводенного заробітку працівників Університету на підтримку Збройних сил України є консолідованим внеском у перемогу нашої держави, тож долучитися до спільної підтримки наших військових може кожен охочий працівник Львівського університету.