Вчені Університету удостоєні високих державних нагород

Трьох вчених Львівського національного університету імені Івана Франка відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України. Про це йдеться в Указі Президента України №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» від 22 січня 2022 року.

Відповідно до Указу за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української Держави, зміцнення міжнародного авторитету України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено кандидата філологічних наук, завідувача кафедри німецької філології, професора Богдана Максимчука.

Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно докторці філологічних наук, завідувачці кафедри українського прикладного мовознавства, професорці Ірині Кочан та кандидатці історичних наук, завідувачці кафедри давньої історії України та архівознавства Ользі Щодрі.

Щиро вітаємо вчених Львівського університету з високим визнанням їхньої праці і бажаємо міцного здоров’я, реалізації усіх професійних планів і нових наукових здобутків!