Вчених Університету відзначено державними нагородами з нагоди Дня науки

Відповідно до Указу Президента України №195/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» від 17 травня 2021 року двох вчених Львівського національного університету імені Івана Франка нагороджено почесними відзнаками.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно доктору фізико-математичних наук, завідувачеві кафедри експериментальної фізики Львівського університету, професорові Анатолію Волошиновському.

Кандидатові географічних наук, деканові географічного факультету, доцентові кафедри фізичної географії Володимиру Біланюку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України» за значні досягнення в розвитку освіти, успіхи у професійній діяльності та підготовці висококваліфікованих кадрів.

Щиро вітаємо Анатолія Степановича і Володимира Івановича з високими державними відзнаками і бажаємо, аби усі наукові плани й задуми зреалізовувалися, а вагомі здобутки були міцним підґрунтям для розвитку Університету та української науки.