Вчених Університету відзначили державними нагородами

З нагоди Дня науки Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами вчених Львівського національного університету імені Івана Франка. Згідно із Указом Президента №186/2020 «за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм» почесні звання України отримали двоє науковців Львівського університету.

Зокрема, звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно завідувачу кафедри загального мовознавства філологічного факультету, професорові Флорію Бацевичу.

Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно професорові кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи географічного факультету Семену Кукурудзі.

Щиро вітаємо Флорія Сергійовича та Семена Ілліча із високим визнанням їхньої праці і бажаємо їм міцного здоров’я та нових професійних звершень!