Вченим Університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 420 від 15 квітня 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань», вченим та випускникам аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук, доктора наук і доктора філософії. Згідно з наказом, науковцям Університету також присвоєно вчені звання доцента і професора.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Григорчаку Оресту Івановичу (кафедра теоретичної фізики);
  • Ільків Наталії Василівні (кафедра економічної теорії);
  • Савці Ірині Володимирівні (кафедра іноземних мов);
  • Федорів Уляні Миколаївні (кафедра теорії літератури та порівняльного літературознавства);
  • Ящуку Юрію Олександровичу (кафедра прикладної математики).

Вчене звання професора присвоєно:

• Ваньковичу Данилу Володимировичу (кафедра фінансів, грошового обігу і кредиту);
  • Вістовському Віталію Володимировичу (кафедра експериментальної фізики).

Науковий ступінь кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Мазуряк Наталії Володимирівні (01.05.02 «Математичне моделювання та обчислювальні методи»);
  • Скрипець Христині Ігорівні (03.00.05 «Ботаніка»);
  • Горбенко Юлії Юріївні (02.00.04 «Фізична хімія»);
  • Домінюк Наталії Ігорівні (02.00.01 «Неорганічна хімія»);
  • Зарембі Назару Васильовичу (02.00.01 «Неорганічна хімія»);
  • Продан Тетяні Павлівні (09.00.03 «Соціальна філософія та філософія історії»);
  • Зеленій Юлії Любомирівні (10.02.05 «Романські мови»);
  • Лемезі Надії Михайлівні (11.00.05 «Біогеографія та географія ґрунтів»);
  • Сопронюку Олександру Андрійовичу (12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»);
  • Стасів Наталії Степанівні (12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»).

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Квіт Наталії Михайлівні (12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»);
  • Школику Андрію Михайловичу (12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»).

Науковий ступінь доктора філософії з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Овчару Оресту Андрійовичу (спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»);
  • Луціву Михайлові Степановичу (спеціальність 081 «Право»);
  • Крупнику Романові Володимировичу (спеціальність 081 «Право);
  • Любас Анжеліці Андріївні (спеціальність 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

Щиро вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів з офіційним присудженням наукових ступенів та присвоєнням вчених звань! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення до праці, реалізації усіх планів і задумів!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 420 від 15 квітня 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань», можна ознайомитися за посиланням.