Вченим Університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1290 від 30 листопада 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 вересня 2021 року № 1017» вченим та випускникам аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені кандидата наук, доктора наук та доктора філософії. Також науковцям Університету присвоєно вчені звання доцента і професора.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Борняк Уляні Іванівні (кафедра мінералогії, петрографії і геохімії);
  • Войтківу Петру Степановичу (кафедра конструктивної географії і картографії);
  • Долінській Наталії Василівні (кафедри іноземних мов);
  • Ємельяновій Лідії Олегівні (кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів);
  • Літинському Святославу Володимировичу (кафедра програмування);
  • Мельнику Юрію Ігоровичу (кафедра зарубіжної преси та інформації);
  • Міщук Наталії Володимирівні (кафедра інформаційних систем у менеджменті);
  • Панчишину Андрію Ігоровичу (кафедра економічної кібернетики).

Вчене звання професора присвоєно:

• Гринькевич Ользі Степанівні (кафедра статистики);
  • Кирильчуку Андрію Андрійовичу (кафедра ґрунтознавства і географії ґрунтів);
  • Кічурчак Маріанні Василівні (кафедра економіки України);
  • Литвину Віталію Сергійовичу (кафедра політології);
  • Маценці Світлані Павлівні (кафедра німецької філології).

Вчене звання старшого дослідника присвоєно:

• Гнатенко Христині Павлівні (зі спеціальності 104 – Фізика та астрономія).

Науковий ступінь кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Рурак Юлії Василівні (10.01.01 «Українська література»);
  • Білинській Ользі Омелянівні (10.02.04 «Германські мови»);

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Гаталевичу Андрію Івановичу (01.01.06 «Алгебра та теорія чисел»);
  • Качмару Володимиру Михайловичу (07.00.01 «Історія України»).

Науковий ступінь доктора філософії з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Саловському Остапу Богдановичу (051 «Економіка», ДР № 003087);
  • Галабурді Тарасу Ігоровичу (081 «Право», ДР № 003147);
  • Лабі Євгену-Олегу Володимировичу (102 «Хімія», ДР № 003207);
  • Дуфанець Марті Василівні (105 «Прикладна фізика та наноматеріали», ДР № 003208).

Щиро вітаємо колег, їхніх наукових керівників та консультантів з офіційним присудженням наукових ступенів та присвоєнням вчених звань! Щиро бажаємо міцного здоров’я, натхнення до праці, реалізації усіх наукових і творчих задумів!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 1290 від 30 листопада 2021 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 вересня 2021 року № 1017» можна ознайомитися за посиланням.