Шановні гаранти освітніх програм, науково-педагогічні працівники та всі бажаючі.

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ”, запрошують на вебінар “Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів”.

Коли: 30 листопада 2021 року

Час: 16:30 – 18:00

Де: Платформа “Зум”

Участь у вебінарі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Лінк на реєстраційну форму:  https://forms.gle/9d7BwSXNxtTsFhsG9

Під час вебінару ми ближче познайомимося із поняттям «хижацькі видання» та які наслідки публікація у них несе для дослідників. Спікерка Діна Вьорткіна розповість про практики, які можна використовувати, щоб забезпечити прозорість й ефективність перевірки наукових статей співробітників чи потенційних працівників. Учасники вебінару також отримають доступ до онлайн-ресурсів, які можуть використовувати для детального аналізу хижацьких видань та підвищення рівня обізнаності серед науковців, адміністраторів та студентів.

Спікерка:

Діна Вьорткіна, директорка Офісу інформації та навчальних технологій Коледжу освіти Університету штату Флорида. Сфери її професійних зацікавлень включають навчальні та освітні технології, інновації у вищій освіті, навчальні системи, професійний розвиток, профорієнтація для молодих працівників та керівництва освітніх закладів, онлайн та змішане навчання й викладання, активні освітні простори, а також включення інноваційних навчальних технологій у середню та вищу освіту.

Більше про подію Ви можете дізнатися на сайті проєкту, а також на фейсбук-сторінці

З повагою,

Команда проєкту

«Ініціатива академічної доброчесноті та якості освіти Academic IQ»