Вечір одноактних балетів від випускників факультету культури і мистецтв

22 червня 2015 року в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбувся «Вечір одноактних балетів» – державний екзамен випускників кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Університету. Творчі роботи випускники готували впродовж всього навчального року під керівництвом художнього керівника – доцента кафедри режисури і хореографії, заслуженого діяча естрадного мистецтва України Оксани Лань.

Під час денних та вечірніх переглядів студенти презентували найкращі одноактні постановки. Так, глядачі отримали змогу насолодитись хореографічними постановками Людмили Демиденко «Щедрий вечір», Миколи Рожка «Брати», Катерини Кнеш «Реквієм нашого часу», Олександра Даниленка «Весілля на Гуцульщині», Соломії Сидорук «Ніч на полонині» (за драматичною поемою Олександра Олеся), а також танцювальною композицією «Мільйони сердець – одне биття» студентів-хореографів Юлії Боліжевської, Мілени Вереснюк, Олени Горохівської, Христини Долайчук, Олени Кондери і Яни Режевської.

Вечірні перегляди розпочались хореографічною постановкою Степана Басая, Тетяни Гавришків, Христини Пилип’як, Ольги Пинди, Марти Сікан, Віри Тинянової «Подорож «блакитної стріли» (за однойменною казкою Джанні Родарі). Завдяки хореографії Анни Терентьєвої на театральній сцені знову ожила безсмертна історія кохання «Ромео і Джульєтта» (за мотивами трагедії Уільяма Шекспіра). Не менш захопливими та емоційними були хореографічні постановки Вікторії Зварич «Хлопчик у смугастій піжамі» та Оксани Фецюк «Сучасна історія червоного капелюшка». Завершальним етюдом вечора став балет-перформенс «Код нації» хореографів Юлії Віль, Анни Денісової, Яни Довганюк, Юлії Пантелеймонової.

Світлини: Ірини Кузьми та Олександра Плахотнюка Більше фото