Відбулась Q&A-сесія, присвячена особливостям цьогорічного вступу до магістратури

24 травня 2023 року у Львівському університеті відбулася Q&A-сесія, присвячена актуальним питанням цьогорічної вступної кампанії до магістратури. Спікерами заходу виступили перший проректор Університету Андрій Гукалюк, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Університету з екзаменаційної роботи Андрій Зубик та начальник відділу військового обліку Ігор Говенко. До зустрічі долучилися усі зацікавлені цьогорічні вступники.

Розпочинаючи зустріч, перший проректор коротко ознайомив потенційних вступників з особливостями цьогорічного вступу до магістратури. Зокрема, Андрій Гукалюк наголосив, що 31 травня завершується реєстрація на ЄВІ (єдиний вступний іспит) та ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування). Єдиний вступний іспит та Єдине фахове вступне випробування проводитимуться у період з 23 червня по 21 липня 2023 року за графіком, затвердженим УЦОЯО. Андрій Федорович також розповів про адреси пунктів реєстрації вступників для участі в ЄФВВ/ ЄВІ у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Надалі заступник відповідального секретаря приймальної комісії Університету з екзаменаційної роботи Андрій Зубик розповів про терміни прийому заяв та документів для осіб, які вступають на навчання для здобуття ОС «Магістр». Так, за його словами, до 31 травня потрібно зареєструватися на ЄВІ та ЄФВВ, до 18 червня потенційні вступники отримають запрошення, упродовж 23 червня-21 липня братимуть участь у тестуванні, до 25 липня отримають результати тестування. Андрій Зубик також додав, що для тих, хто з певних причин пропустив основну сесію, існуватиме можливість додаткової сесії, яка відбуватиметься упродовж 3-16 серпня 2023 року.

Окрему увагу Андрій Зубик зосередив на переліку спеціальностей,
які потребують особливої підтримки, а отже тих, вступ на які (ідеться виключно про контрактну форму навчання) відбуватиметься лише за мотиваційним листом.

Відповідно до Правил прийому:

• виконання вимог до зарахування вступниками, які рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення триватиме до 18:00 год. 29 серпня;
  • зарахування вступників, які вступають за державним або регіональним замовленням – не пізніше 31  серпня;
  • надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за  кошти фізичних та/або юридичних осіб – не раніше 30 серпня;
  • виконання вимог до зарахування вступниками, які вступають за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 18:00 год. 4 вересня;
  • зарахування вступників для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 12:00 год. 6 вересня;
  • переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 7 – 8 вересня.

Представник приймальної комісії також додав, що підставою для зарахування особи на навчання в Університеті є:

• підтвердження вибору місця навчання в електронному кабінеті з накладанням КЕП або особисто в Університеті;
  • укладення договору про навчання в Університеті між Університетом та вступником, який може бути укладений дистанційно з накладанням КЕП;
  • укладення договору про надання платної освітньої послуги для підготовки здобувачів вищої освіти;
  • подання копії військово-облікового документа.

Начальник відділу військового обліку Львівського університету Ігор Говенко ознайомив потенційних вступників з актуальною інформацією про документи, які мають подати вступники-військовозов’язані, вступники-призовники та вступники-резервісти. Так, вступники-громадяни України при виконанні вимог до зарахування, відповідно до розділу V «Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2023 році», подають копію військово-облікового документа (для військовозобов’язаних – військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць, для резервістів – військового квитка) та повідомлення про ознайомлення з Правилами військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, підписане вступником.

На завершення зустрічі перший проректор відповів на запитання вступників, а також надав їм усі необхідні роз’яснення щодо вступу. Підсумовуючи, Андрій Гукалюк побажав студентам успішного завершення навчання на бакалавраті й запросив потенційних абітурієнтів до вступу у магістратуру Львівського університету.

Додамо, що уся актуальна інформація щодо вступної кампанії доступна за посиланням.