Відбулася IV Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку»

24-25 листопада 2022 року на базі кафедри соціокультурного менеджменту факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася IV Всеукраїнська наукова конференція студентів та аспірантів «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку».

Традиційно наприкінці листопада студенти з різних міст України мають можливість випробувати себе у ролі науковців та представити колегам свої дослідження. Цьогоріч, незважаючи на ситуацію, можемо констатувати, що наукова конференція також відбулася успішно, а її учасники отримали можливість представити ґрунтовні і цікаві доповіді.

Конференцію відкрив проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. У вступному слові він підкреслив значущість того, що роблять українські студенти та викладачі всупереч усім скрутним обставинам. «Незламність духу, воля до науки, жага знань та здатність до надзвичайної самоорганізації – усе це для університетського середовища та освітніх партнерів є свідченням непереможності нашої нації», – зазначив проректор.

Упродовж двох днів молоді науковці представляли на розсуд студентської, аспірантської  і викладацької спільноти провідних ЗВО України результати власних досліджень.

Зустріч відбулася на платформі Zoom: у перший день – розширене пленарне засідання, робота секцій – наступного дня. Секційна робота була присвячена теоретичним і практичним аспектам інновацій у менеджменті і маркетингу, новітнім технологіям та інструментам у соціокультурній сфері, соціокультурній практиці у контексті різних сфер діяльності, потенціалу культурного і мистецького менеджменту у сучасній перспективі, соціокультурній сфері у контексті громадсько-патріотичної позиції, медіапростору в умовах сьогодення.

Загалом, учасники конференції подали понад 70 доповідей, а виступили 49 молодих дослідників. На конференції були доповідачі з Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Західноукраїнського національного університету, Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Закарпатської академії мистецтв. Ці ж ЗВО є співорганізаторами конференції.

Впевненість у подачі матеріалу, його послідовний виклад в презентаціях та аргументація думок засвідчили відповідальний підхід доповідачів до участі в конференції.

Керівництво та Студентська рада факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка висловлюють щиру подяку усім учасникам конференції – студентам, аспірантам та їхнім науковим керівникам – за небайдужість до зростання наукового потенціалу України.