Упродовж 20-21 травня 2021 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувалася ХХІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, туризму та сфери гостинності в Україні». Захід провели в рамках днів науки, присвятивши його 360-річчю Університету. Зважаючи на карантинні обмеження, наукове зібрання відбулося у дистанційному форматі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams».

З вітальним словом до молодих науковців звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. Проректор підкреслив, що «колектив географічного факультету – це спільнота висококваліфікованих кадрів, талановитих студентів і справжніх українських патріотів, це засвідчують численні досягнення і перемоги студентів і працівників факультету». Користуючись нагодою, Володимир Михайлович привітав декана географічного факультету Володимира Біланюка з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України». Окрім того, проректор висловив слова вітання студентці географічного факультету Катерині Хоменко, яка виборола друге місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з географії.

Після вітальних слів від завідувачів кафедр та представників адміністрації географічного факультету студенти презентували свої наукові доповіді під час пленарного засідання та в секціях. Секційні засідання відбувалися за темами «Географія і науки про Землю», «Екологія та раціональне використання природних ресурсів», «Туризм та сфера гостинності».

Упродовж конференції було заслухано близько 50 наукових доповідей студентів Львівського національного університету імені Івана Франка та Ужгородського національного університету.