Відбулася онлайн-зустріч щодо будівництва багатоквартирного будинку на вулиці Величковського

30 березня 2021 року відбулася зустріч представників Львівського національного університету імені Івана Франка та інвесторів з приводу реалізації інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84. Зважаючи на карантинні обмеження, захід провели у дистанційному режимі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams». У зустрічі взяли участь представники керівництва Університету, декани, керівники громадських організацій та всі охочі працівники Львівського університету.

Відкрив захід голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек, який ознайомив колег з порядком денним зустрічі. Голова профкому окреслив основні проблемні питання щодо реалізації інвестиційного проєкту, зокрема – фінансування будівництва, правові та організаційні аспекти. Юліан Богуславович також зазначив, що питання будівництва житлового багатоквартирного будинку за адресою: м. Львів, вул. Величковського, 84 неодноразово обговорювали з працівниками Університету на громадських слуханнях та на Конференції трудового колективу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Перед присутніми також виступив проректор Університету з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк, який розповів про реалізацію інвестиційного проєкту щодо будівництва багатоквартирного будинку. Окрім того, Василь Юрійович ознайомив колег з листом від ТзОВ «СІ ЕН ЕЛ ГРУП» щодо неможливості забезпечення реалізації інвестиційного проєкту по будівництву багатоквартирного будинку за згаданою адресою. Відтак, за словами проректора, ознайомлення з пропозиціями потенційних інвесторів триває.

Упродовж зустрічі безпосередньо відбулося й обговорення пропозицій щодо будівництва від потенційних інвесторів. У заході, зокрема, взяли участь представники будівельної компанії «Буд Інвест Ком», які презентували візуалізацію інвестиційного проєкту й представили інформацію щодо термінів будівництва, планованої вартості реалізації квартир та можливої знижки на придбання житла для працівників Університету.

Окрім того, свої пропозиції щодо спільної діяльності у забудові ділянки за адресою вул. Величковського, 84 надіслали представники товариства з обмеженою відповідальністю «ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОМПАНІЯ «БУДІНЖИНІРИНГ ГРУП».

Підсумовуючи, Юліан Бек наголосив на тому, що інвестиційний проєкт має бути взаємовигідним як для потенційного інвестора, так і для працівника Університету, який матиме можливість придбання житла за пільговою ціною. Голова профкому закликав усіх зацікавлених подавати свої зауваження та пропозиції на електронну адресу профспілкової організації ppop.lnu@gmail.com.