Відбулася презентація проєкту «School of English Law&Legal Skills»

17 червня 2020 року відбулася онлайн-презентація спільного проєкту юридичного факультету Львівського університету та Juris Angliae Scientia і  British Law Center (Кембриджський університет) – «School of English Law&Legal Skills». Учасниками програми можуть стати студенти, аспіранти та викладачі Львівського університету, а також юристи-практики.

Під час презентації координатор проєкту Стів Террет разом з іншими організаторами розповіли про його особливості:

• викладачами програми є професори Кембриджського університету та інших університетів Великої Британії, суддя Верховного Суду Великої Британії, британські барістери;
  • програма охоплює вісім занять англійською мовою на юридичному факультеті Львівського університету, тривалістю чотири години;
  • навчальні заняття матимуть практичне спрямування, адже включатимуть розв’язання кейсів, групову роботу, виконання інших практичних занять;
  • учасники програми отримають дипломи про успішне її проходження.

Метою програми є не лише ознайомлення з правовою системою загального права та удосконалення володіння англійською мовою, а й розвиток навиків правового письма, формування стратегії ведення судової справи, усної та письмової адвокації, ведення переговорів.

За додатковою  інформацією звертайтеся на адресу: marta.mochulska@lnu.edu.ua