Відбулася презентація видання «Жива книга історій успіху випускників хімічного факультету»

28 травня 2021 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась презентація видання «Жива книга історій успіху випускників хімічного факультету». Подію приурочили до Дня хіміка, який традиційно відзначають в останню неділю травня. Додамо, що захід відбувся з дотриманням усіх карантинних обмежень з можливістю долучитися до презентації в онлайн-режимі.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся декан хімічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Григорій Дмитрів. Він висловив щиру радість з приводу того, що така цінна зустріч відбувається наживо вперше за довгий час. «Я дуже радий бачити в цій аудиторії представників як молодого покоління, так і старшого. А особливо тішить присутність людей, про яких йдеться у нашій книзі. Ми давно збирали інформацію про випускників нашого факультету на вебсторінці, проте вирішили, що потрібно зробити щось вічне, креативне і цікаве – наприклад, друкований примірник про історії успіху людей, які навчалися на хімічному факультеті. Мене надихає те, що список осіб виявився надзвичайно широким», – пояснив Григорій Степанович.

Книга зібрала в собі  багатоаспектний опис історії становлення хімічного факультету, інформацію про його структуру, активне академічне та позалекційне життя, численні здобутки науковців та вихованців факультету і безпосередні відомості про його випускників. «Це буде незвична «Жива книга випускників хімічного факультету», оскільки вона не матиме кінця, принаймні я сподіваюсь, що наступні декани продовжать життя цієї книги, оскільки вона надзвичайно потрібна нашому факультету. Ця книга житиме на вебсторінці факультету і буде постійно доповнюватись новими історіями успіху випускників, а історії, які вже є, будуть доповнюватись новими досягненнями. На цей момент в книзі зібрані історії випускників від ніби далекого 1961 року до зовсім недавнього 2015, і в кожній з них – свій рецепт успіху», – зазначає на сторінках видання декан хімічного факультету. Зокрема, Григорій Дмитрів додав, що з електронною версією книги можна ознайомитися на сайті хімічного факультету, а також подарував друковані примірники присутнім на події випускникам, чиї імена можна знайти у виданні.

Так, під час зустрічі чимало запрошених гостей з радістю пригадали своє навчання на хімічному факультеті, провели паралелі між тодішніми і теперішніми реаліями, поділилися зі студентами цікавими спогадами і власним досвідом, побажали молодому поколінню успіхів, наснаги і професійних звершень.

Інтерактивних елементів події додали й студенти хімічного факультету, які підготували для учасників презентації низку цікавих заходів. Так, викладачам випала нагода взяти участь у креативних конкурсах, зокрема, представники різних кафедр змагалися у відгадуванні назв спецій за їхнім ароматом. А чимало щасливих вихованців факультету виграли щедрі додаткові бали до майбутніх іспитів. Також глядачам продемонстрували театральну майстерність студентів хімічного факультету, які підготували сценку про абітурієнтів.

Принагідно, наприкінці події декан вручив низку нагород працівникам хімічного факультету та переможцям студентських змагань.

Світлини: Олександра Лавриновича та Ярини Пришляк Більше фото