Відбулася зустріч, присвячена питанню будівництва багатоквартирного будинку на вулиці Величковського

28 липня 2022 року відбулася зустріч адміністрації та працівників Львівського національного університету імені Івана Франка з представником компанії-інвестора «Буд Інвест Ком», яка, відповідно до підписаної угоди, реалізовує інвестиційний проєкт щодо будівництва багатоквартирного будинку за адресою вул. Величковського, 84 для працівників Університету. Зустріч відбулася у змішаному форматі, у тому числі й за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams».

У заході взяли участь голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек, проректор Університету з навчально-виробничої та адміністративно-господарської роботи Василь Курляк, керівниця Центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко та працівники Університету, які зголосилися до участі в інвестиційному проєкті. До зустрічі долучилися також представники будівельної компанії «Буд Інвест Ком» Володимир Матвійців та Володимир Косаневич, які продемонстрували учасникам заходу презентацію проєкту.

Упродовж зустрічі йшлося про виготовлення необхідної технічної документації, орієнтовні терміни будівництва та пільгові умови придбання житла для працівників Університету. Обговорили також питання безпеки багатоквартирного будинку, зокрема й укриттів, адже сьогодні воно є особливо актуальним.