Відбулося засідання Вченої ради Університету

1 березня 2023 року відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка, на порядок денний якого було винесено актуальні для життєдіяльності Львівського університету питання.

Перед початком роботи Вченої ради Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник згадав студентів, працівників і випускників Університету, які загинули, захищаючи Українську Державу від російського окупанта. Члени Вченої ради вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

Розпочинаючи засідання, Володимир Петрович вручив Подяку Міністерства освіти і науки України за особистий внесок в досягнення високих спортивних результатів на Кубку світу серед студентів з єдиноборств викладачеві кафедри фізичного виховання і спорту, Заслуженому тренеру України, Заслуженому працівнику фізичної культури, майстрові спорту Аразу Тувакову.

Надалі, відповідно до порядку денного, Вчена рада розглянула питання про присвоєння працівникам Університету вчених звань доцента і професора, й шляхом таємного голосування підтримала запропоновані факультетами кандидатури.

Упродовж засідання також прийняли рішення щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, заслухали звіт про результати заліково-екзаменаційної сесії за І семестр 2022 – 2023 навчального року. Окрім того, Вчена рада затвердила перелік вибіркових дисциплін з циклу загальної підготовки і затвердила освітні програми та навчальні плани.

Традиційно члени Вченої ради також прийняли рішення щодо створення разових спеціалізованих вчених рад, затвердження і уточнення тем дисертацій та рекомендації до друку наукових праць.