Відбулося засідання Вченої ради Університету

29-30 березня 2023 року Вчена рада Львівського національного університету імені Івана Франка традиційно працювала над актуальними для Університету питаннями. З певних причин засідання відбувалося упродовж двох днів.

29 березня засідання розпочали із вручення Подяки Міністерства освіти і науки України старшій викладачці кафедри українського прикладного мовознавства Олександрі Антонів. Надалі члени Вченої ради проголосували за подання до відзначення працівників Університету державними нагородами, а також подяками Міністерства освіти і науки України.

Відповідно до порядку денного проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський виступив зі звітом про роботу спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій у 2022 році. Натомість перший проректор Андрій Гукалюк презентував питання про затвердження освітніх програм і навчальних планів, а також про ліквідацію ВСП «Черкаське навчально-наукове відділення ЛНУ ім. Івана Франка».

30 березня 2023 року Вчена рада продовжила свою роботу, відтак під час засідання заслухали й затвердили звіт про навчально-виховну та наукову роботу на факультеті міжнародних відносин. Окрім того, схвалили низку нормативних документів, серед яких Положення про організацію освітнього процесу здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у Львівському національному університеті імені Івана Франка, Положення про атестацію педагогічних працівників ЛНУ ім. Івана Франка, Положення про відділ викладацької майстерності Центру забезпечення якості освіти ЛНУ ім. Івана Франка, Положення про ресурсний центр з інклюзивної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Відповідно до порядку денного заслухали також питання про проведення експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора наук, про створення разових спеціалізованих вчених рад,  затвердження й уточнення тем дисертацій.

Традиційно також Вчена рада рекомендувала до друку наукові праці.