Відбулося засідання Вченої ради Університету

12 березня 2021 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка. Зважаючи на карантинні обмеження, вже традиційно засідання відбулося у дистанційному режимі за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams».

Відкрив засідання Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. Відповідно до порядку денного члени Вченої ради розглянули низку питань. Зокрема, Вчена рада Університету проголосувала за підтримку кандидатів в дійсні члени (академіки) та члени-кореспонденти НАН України.

Також на засіданні розглянули питання про навчально-наукові лабораторії Львівського національного університету імені Івана Франка. Йшлося, зокрема, про створення Лабораторії харчових технологій та ресторанного обслуговування (географічний факультет), Лабораторії товарознавчих досліджень (економічний факультет), Лабораторії цифрової дипломатії (факультет міжнародних відносин), Лабораторії контенту і технологій (факультет журналістики), а також загальноуніверситетської Лабораторії цифрових медіа. Ректор Університету, професор Володимир Мельник наголосив на важливості створення інноваційних лабораторій, як одному з важливих чинників розвитку Львівського університету. «Ми розпочали роботу щодо оновлення нашої лабораторної бази і створення нових лабораторій. Справді, частина із цих лабораторій не мають аналогів ані в Україні, ані в світі, що дозволяє здійснювати підтримку й сприяти розвитку наукового потенціалу Університету», – підкреслив Володимир Петрович.

Відповідно до рішення Вченої ради також створено комісію для підготовки питання про реорганізацію кафедри фізичного виховання і спорту, обговорено питання про критерії оцінювання  наукової, навчально-методичної та виховної роботи факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вчена рада Університету підтримала рішення вчених рад факультетів щодо встановлення меморіальних таблиць видатним працівникам та випускникам Університету, Героям України – старшому викладачеві факультету культури і мистецтв Володимирові Трушу, випускнику факультету журналістики Тарасові Матвіїву, багаторічному ректорові Львівського національного університету імені Івана Франка, професору Іванові Вакарчуку.

Підсумовуючи, Ректор Володимир Мельник ознайомив колег з інформацією щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання та встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів у Львівському національному університеті імені Івана Франка. «Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації у Львівській області та в Україні загалом, прийнято рішення про тимчасове впровадження з 15 березня 2021 року дистанційного формату навчання. Відповідний наказ опубліковано на сайті Університету», – зазначив Володимир Петрович, наголосивши на тому, що здоров’я усіх учасників освітнього процесу є пріоритетом для адміністрації Університету.