Відбулися збори Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету

26 вересня 2024 року відбулися збори Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Львівського національного університету імені Івана Франка.

Окрім членів Ради Наукового товариства студентів, у засіданні взяли участь проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський, керівниця планово-фінансового відділу Університету Світлана Сас, начальник Науково-дослідної частини Університету Іван Куньо, заступник декана філологічного факультету з наукової роботи Олександр Моторний, очільниця Студентського уряду Анжеліка Кульчицька.

На порядок денний засідання винесли важливі для забезпечення діяльності товариства питання, серед яких – призначення голів суспільно-гуманітарної та математичної секцій, зміни до положення про стипендію Майї Гарбузюк, надання статусу почесного члена Наукового товариства, преміювання студентів-переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів студентських наукових робіт, звіт Голови Ради Наукового товариства за 2023-2024 рік, обрання Голови Ради Наукового товариства.

За результатами голосування головою суспільно-гуманітарної секції стала студентка факультету журналістики Катерина Пастух, а математичну секцію очолила студентка факультету прикладної математики та інформатики Оксана Паляниця.

Ключовими у порядку денному були звітно-виборні питання, відтак звітом про роботу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених у 2023-2024 навчальному році поділився його очільник Ростислав Клімов. У звітній інформації йшлося, зокрема, про стратегічні напрями діяльності товариства, його інституційний розвиток, роботу секцій, науково-організаційну діяльність, масштабування та комунікацію, виконання бюджету тощо.

Ростислав Клімов також розповів про різноаспектні заходи, які організувало Наукове товариство студентів упродовж звітного періоду – курс «Як стати науковцем 2.0», День науки, конференції та інші важливі події й ініціативи.

Опісля представлення звіту, Рада Наукового товариства студентів обрала нову очільницю – студентку філологічного факультету Анастасію Салюк, яка презентувала присутнім свій план роботи на наступний рік.

На завершення заходу Роман Гладишевський подякував Ростиславу Клімову та усім членам Наукового товариства за активну працю, плекання любові до наукової діяльності серед студентства Університету та побажав новій очільниці натхнення, енергії та успішної роботи.

До студентів звернувся й Іван Куньо, висловивши сподівання на активну співпрацю товариства з  Науково-дослідною частиною та подякувавши за підтримку університетської молоді під час її перших кроків до творення науки.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото