Відбувся концерт для першокурсників «Будьмо знайомі»

2 жовтня 2019 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося традиційне щорічне музично-поетичне дійство – концерт «Будьмо знайомі». Захід, який об’єднав студентів-першокурсників та усіх шанувальників музичного мистецтва, уже багато років організовують для того, аби продемонструвати молоді, що навчання в Університеті – це не лише процес здобуття якісної освіти, а й чудова можливість реалізувати свій творчий потенціал.

Для того, аби молодь змогла безпосередню побачити широкий спектр творчих можливостей, які відкриває навчання в ЛНУ ім. Івана Франка, мистецькі колективи Центру культури та дозвілля презентували насичену концертну програму. Усі присутні мали чудову нагоду насолодитися майстерним виконанням творів української та світової класики й сучасних хітів, а також побачити запальні танцювальні номери.

Народний камерний оркестр Львівського університету під керівництвом заслуженого працівника культури України Романи Бурко виконав твори, які уже багато років тішать слухачів в усьому світі. Так, зі сцени Актової зали прозвучали англійська народна пісня «Greensleeves», «Канон» Йогана Пахельбеля,  «Танго» Карлоса Гарделя та інші.

Яскравим поетичним вкрапленням концертної програми став виступ Гуртка поетичного слова (керівник – Мирослава Булатова), учасники якого запропонували публіці мініатюру «Чужий».

Після цього естетичні смаки присутніх потішила Народна капела бандуристок «Зоряниця» під керівництвом Зиновії Сичак. Цього вечора бандуристки майстерно і зворушливо виконала композиції Пола Маккартні, українські народні та авторські пісні.

Чудове поєднання сучасних мотивів та національних традицій продемонстрував Народний дівочий хор «Ліра». Під керівництвом Оксани Мельничук хористки подарували слухачам весільні, народні та авторські українські пісні, а також запальний «Джазовий канон». Особливістю кожного номеру дівчат стала оригінальна обробка пісень, яка спровокувала справжній шквал емоцій слухачів.

Завершився концерт насиченим і динамічним виступом Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош». Диригентом ансамблю є Тетяна Когут, балетмейстер – Юрій Різун, керівник оркестру – Оксана Ступак. Багатогранне театралізоване музично-танцювальне дійство «черемошан» стало справжнім апофеозом усього концерту. А відтак, вдячна публіка подякувала артистам бурхливими оплесками.

Після завершення концертної програми мистецьким колективам та організаторам заходу подякував проректор Львівського університету Володимир Качмар. За словами Володимира Михайловича, мистецькі колективи Центру культури та дозвілля є невід’ємною частиною усього університетського життя. Присутніх у залі першокурсників Володимир Качмар закликав долучатися до культурного життя Львівського національного університету імені Івана Франка.

Для того, аби доєднатися до натхненної сім’ї  мистецьких колективів Університету запрошуємо завітати у Центр культури та дозвілля ЛНУ ім. Івана Франка.