Відбувся концерт гурту «Океан Ельзи» з нагоди 360-ліття Львівського університету

18 вересня 2021 року з нагоди 360-річного ювілею Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся великий концерт гурту «Океан Ельзи». Концертне дійство, ініціатором якого був лідер гурту, випускник Львівського університету Святослав Вакарчук, передбачало не лише неймовірно насичену та яскраву музичну програму, а й світлове шоу.

Сцену розмістили перед головним корпусом ЛНУ ім. Івана Франка, а бути присутніми на концерті мали нагоду усі львів’яни та гості міста, які або мали сертифікати про вакцинацію, або ж негативний тест на коронавірус. Прекрасним доповненням до найкращих хітів гурту «Океан Ельзи» стала спеціальна світлова програма від литовських майстрів концертних інсталяцій ABLight та, зокрема, Арвідаса Буінаускаса.

«Цього року нашій Alma Mater 360 років. Це дуже поважна дата. Не зробити на таку дату щось особливе було б просто неможливо. І я вирішив подарувати рідному Університету те, у що по вуха закохався, будучи його студентом, – музику», – зазначав ще напередодні концерту Святослав Вакарчук і  додав, що святкове дійство присвячене пам’яті багатолітнього Ректора Львівського університету Івана Вакарчука.

Меценатами та спонсорами концерту стали підприємці, які є випускниками Львівського університету. Зокрема, ЛНУ ім. Івана Франка висловлює вдячність таким відомим львів’янам як Андрій Худо, Тарас Кицмей, Ярослав Любінець, Віталій Антонов, Тарас Борщовський, Андрій Павлів, Віталій Седлер та родина Вовк. Але найбільші слова вдячності за незабутні враження від наймасштабнішого концерту в історії Університету адресуємо Святославові Вакарчуку та гурту «Океан Ельзи».

Переглянути трансляцію концерту можна за посиланням.

Світлини: Вікторії Квітки («Океан Ельзи») та Ольги Осередчук Більше фото